Spotkanie z Ogólnopolską Koordynatorką Programu MOST

Szanowni Państwo

Program „MOST” to program mobilności studentów i doktorantów, umożliwiający studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na wybranej, jednej z 30 najlepszych polskich Uczelni.
Funkcjonuje od 2000 roku, bywa nazywany „polskim Erasmusem” i dotychczas skorzystało z niego ponad 10 000 osób. Wiele z nich określiło swój wyjazd na MOST jako świetną okazję do „kontrolowanej rewolucji życiowej”.
25 kwietnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbędzie się spotkanie z ogólnopolską koordynatorką Programu – dr Joanną Kałużną.
Zainteresowani będą mieli okazję dowiedzieć się nie tylko, jak aplikować do Programu, ale także jak najlepiej wykorzystać czas „na MOŚCIE” i co zrobić, by po powrocie na uczelnię macierzystą bez problemu i bez różnic programowych zaliczyć semestr.
Czas i miejsce spotkania:
25 kwietnia 2018,  godz. 8:30 – spotkanie pracowników,
25 kwietnia 2018,  godz. 11:30 – spotkanie przeznaczone dla studentów (proszę również o przekazanie tej informacji dla studentów wydziału)

sala rada wydziału Collegium Biologiae
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Więcej informacji  o Programie: www.most.amu.edu.pl
                                     www.facebook.com/programmost2000

W załączeniu pismo dr hab. Jerzego Przyborowskiego, prof. UWM, Prorektora ds. Kształcenia i Studentów