Podsumowanie akcji charytatywnej.

Dwudziesty grudnia dla większości osób był dniem zwyczajnym, jedni poszli do pracy inni na uczelnię, a niektórzy pisali ostatnie zaliczenia przed świętami.

Jednak mało kto wiedział co działo się w Domu Dziennego Pobytu w Biskupcu, a uwierzcie działa się magia.

Studenci I roku pielęgniarstwa pojechali do Biskupca z niesamowitą niespodzianką.

Po cichutku jakiś czas temu zorganizowali charytatywną zbiórkę dla seniorów. Za zebrane pieniądze studenci skompletowali prezenty i pojechali na finał swojej akcji, seniorzy zasiedli do stołu wigilijnego z tajemniczymi gośćmi, jak się później okazało, gośćmi o wielkim sercu i zaangażowaniu.

Tak mały gest wywołał mnóstwo wzruszeń, radości oraz wdzięczności.

Spotkanie z pewnością zapadnie w pamięci wszystkim członkom Domu Dziennego Pobytu jak i naszym wspaniałym studentom.

Spotkanie było podsumowaniem akcji charytatywnej.Takie wydarzenia niech pokazują nam, że święta to nie tylko prezenty, ale również czas magiczny, który powinniśmy spędzać w rodzinnym gronie, wśród osób nam bliskich, ale też tych którzy potrzebują ciepła, pomocy i wsparcia.